26 травня у Клубовецькій бібліотеці відбулася презентація книжки київської журналістки та сценаристки Марії Старожицької “Навіщо”. У збірнику декілька десятків віршів про війну та Майдан, і п’єса “Котел”, яка побудована на реальних подіях виходу із Іловайського котла. Один із героїв п’єси – Лавр – був присутній на презентації.Зустріч була дуже теплою і щирою.Учасниками презентації були учні та вчителі Клубовецької школи, працівники сільської ради, та поштового віділення, мешканці села та активні читачі бібліотеки. Учні 9-10 класів привітали гостей віршами. Бібліотекар представила учасників Майдану та бійців з АТО – Павла Калиниченка, Євгенія Гарагулю та Валерія Лавренова. Про книгу розповіла Оксана Пронюк-Кузьма.

23 травня – День Героїв. У Клубівцях відбулась поминальна панахида та громадське віче біля криївки. У цей день були згадані герої УПА які загинули у криївці, а також згадували сучасних героїв – Героїв Майдану, Небесну Сотню, Захисників України

В світлиці газети “Галичина” відбулася творча зустріч “Паростки слова”. В ході зустрічі презентувалася поетична збірка Йосипа Карпіва “Близьке і далеке”. Обдаровані школярки Клубівецької ЗОШ поділилися з гостями своїми казочками та байками.

19 квітня свято поезііі у Клубівецькій світлиці. Зустріч з талановитою поетесою Прикарпаття Наталією Данилюк. Клубівчани мали нагоду познайомитися із поетесою, поспілкуватися на мові поезії.Творча зустріч із Натаею Данилюк залишила світло. Було затишно, мило у її слові.